Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 137
  • بازدید امروز: 34
  • بازدید دیروز: 207
  • بازدید کل: 249897

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی مومیشا به شرح زیر است. خرید از فروشگاه به معنای پذیرش این قوانین خواهد بود.

جهت ثبت سفارش در سایت وارد کردن نام و نام خانوادگی خریدار، آدرس پستی، کد پستی و شماره موبایل الزامی است. اطلاعات ارائه شده توسط خریداران بر روی بسته ارسالی درج می گردد و عواقب ناشی از اطلاعات غلط بر عهده شخص خریدار است.

اطلاعات ارائه شده توسط خریداران نزد فروشگاه اینترنتی مومیشا محفوظ بوده و تنها با ارائه حکم قضایی در اختیار مراجع ذیربط قرار می گیرد.

عواقب ناشی از عدم حضور خریدار در محل در هنگام مراجعه مامور پست و یا پیک بر عهده شخص خریدار است.

خسارات ناشی از حمل و ارسال کالا بر عهده شرکت پست بوده و فروشگاه اینترنتی مومیشا مسئولیتی در این زمینه ندارد.

در مواردی که کالای ارسالی از ابتدا معیوب بوده باشد و این ایراد ناشی از حمل و نقل نباشد خریدار بایستی حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا موضوع را به اطلاع فروشگاه برساند تا پس از بررسی، کالای معیوب در صورت موجود بودن در انبار تعویض گردد و یا در صورت موجود نبودن وجه دریافتی از مشتری به طور کامل بازگردانده شود. در این گونه موارد هزینه های ناشی از ارسال مجدد کالا بر عهده فروشگاه خواهد بود.

در دسترس بودن یک کالا برای خرید به معنای موجود بودن آن کالا در انبار است با این وجود، در مواردی که کالای شفارش داده شده به دلایلی در انبار موجود نباشد وجه دریافتی از خریدار ظرف مدت 24 ساعت به طور کامل بازگردانده خواهد شد.

در مواردی که بنا به دلایلی نیاز به بازگرداندن وجه پرداختی توسط خریدار باشد، مبلغ مورد نظر تنها به همان شماره حسابی که از طریق آن پرداخت صورت گرفته واریز خواهد شد.

نظرات
    برگشت به بالا